Beta version 0.1

Издание Лебединского уездного земства "Земские известия" № 47 от 19 (06).09.1918 года

Зміст документа: 
У документі подаються статті про державний земельний банк і аграрне питання, новини України та міжнародні новини, новини із Радянської Росії, про репресії більшовиків, новини про військові дії у Франції, про кризу російської демократії, доповіді та постанови товариства земських службовців Лебединського уїзду, хроніка. 
Автори:
 Влезков  
Організація-видавник:
Лебединське уїзне земство 
Дата створення:
16.09.1918  
Місце створення:
 Лебедин  
Ключові слова:
 Білорусь, більшовики, видання, Влезков, газета, демократія, доповідь, земельний банк, "Земські вісті", криза, Лебедин, Лебединське уїзне земство, новини, постанова, Радянська Росія, репресії, розстріл, службовець, телеграма, Товариство земських службовців Лебединського уїзду, Фінляндія, Франція, хроніка 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
18.07.1918 — 19.09.1918 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21272/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 14.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар