Beta version 0.1

Газета "Пламя революции" №132 26 мая 1920р.

Зміст документа: 
Пламя революции №132 26 мая 1920р. Розповідається про успіхи червоної армії на фронті а також про Петлюру який є іграшкою в руках поляків. Заклики дати відсіч польській шляхті. Подається оперативне зведення із червоного фронту. Під польським ігом. Війна зі шляхтою. В Р адянській Росії та закордоном. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
26.05.1920  
Місце створення:
 Ромни  
Ключові слова:
 війна, ворог України, дитячі площатки, засідання, КПУ, Москва, партійне життя, петлюрівські загони, Петроград, Полоцьк, Полум'я революції, польське іго, Радянська Росія, Ромни, суботнік, Упрофбюро, Харків., червоний фронт, шляхта 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1920 — 1920 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21241/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 1339.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар