Beta version 0.1

Газета "Пламя революции" №130 23 мая 1920р.

Зміст документа: 
Пламя революции №120 23 мая 1920р. Польські поміщики і капіталісти прагнуть повернути своє майно на Україні але після перемоги Червоної армії кожен легіонеер отримає частину чорнозему тому в інтерасах кожного розгромити злодійську шляхту, яка має на меті пограбувати трудові маси митрного населення України. Рубрики: Червоні добровольці, девятий вал, «панські дні» в Житомирі, дещо про Петлюру, Пропозиція Фінляндії, польський шпіонаж, професійне життя. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
23.05.1920  
Місце створення:
 Ромни  
Ключові слова:
 Житомир, КПУ, легіон, листи, «панські дні», партійне життя., Петлюра Симон Васильович, Полум'я революції, польський фронт, польські пани, робочі, Ромни, Троцький Л., трудова маса, Україна, Фінляндія, Червона Армія, шляхта 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1920 — 1920 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21239/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 1339.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар