Beta version 0.1

Газета "Пламя революции" №127 19 мая 1920р.

Зміст документа: 
Пламя революции №127 19 мая 1920р. Йдеться про те, щоб стати на захист руского народу червоний фронт перейшов в наступ, захоплені Бровари, бій під Дарницею. Рятувати свою вітчизну для того щоб потім вернутися до світової праці. В номері є такі рубрики Звернення до польського народу гнати панів, події на фронті, пожежа на військових складах в Москві. Ситуація у містах. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
19.05.1920  
Місце створення:
 Ромни  
Ключові слова:
 Бровари, Дарниця, Катеринослав, Київ, Москва, пленум «Упрофбюро»., Полум'я революції, польський фронт, польськы пани, Ромни, руські і білоруські селяни, Смоленськ, українські, Харків, Червона Армія 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1920 — 1920 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21236/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 1339.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар