Beta version 0.1

Газета "Пламя революции" №123 14 мая 1920р.

Зміст документа: 
Пламя революции №123 14 мая 1920р. В номері йдеться про підтримку українських селян і про звільнення Радяської України а також приведення до влади в Польщі польського робітника. Перемога над Польщею відкриє шлях для України і Росії у Європу. Лукачарський про боротьбу зі шляхтою. Проводи фронтовиків. Бої селян з поляками. Перемир'я з Японією і відновлення торгових відносин. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
14.05.1920  
Місце створення:
 Ромни  
Ключові слова:
 Брусилов А., Європа, Луначарський, наказ, Німеччина, Омськ., Полум'я революції, польський фронт, Польща, революційна війна, Ромни, Росія, Саратов, селяни, Україна 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1920 — 1920 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21232/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 1339.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар