Beta version 0.1

Газета "Пламя революции" №120 11 мая 1920р.

Зміст документа: 
Пламя революции №120 11 мая 1920р. Мова йде про захоплення поляками Литви, Білорустуії, України. Українські селяни і всі громадяни Росії стануть на захист свої прав і свобод від польських грабіжників. Заклики порвати ланцюги самодержавного рабства. Оперативне зведення з фронту. На боротьбу з польською шляхтою. Загибель буржуазії, агрономічні курси для селян. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
11.05.1920  
Місце створення:
 Ромни  
Ключові слова:
 армія, Блакитний В., Винниченко, Галичина, Київ, Москва, Полум'я революції, польська шляхта, Польща, постанова ВЦИК, прифронтова сторона, Радянська Україна, Ромни, УНР, Упрофбюро, Холмщина, шляхетський похід 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1920 — 1920 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21230/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 1339.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар