Beta version 0.1

Газета "Пламя революции" №119 9 мая 1920р.

Зміст документа: 
Пламя революции №119 9 мая 1920р. Йдеться про підтримку червоної армії на польському фронті. Негативне ставлення до поляків, які вони не дають селянським республікам подолати внутрішню руїну. Згадуються також польсько-петлюрівські угоди, вимоги польських робочих. Ситуація на далекому сході. Постанова всеросійського виконкому про першотравневу амністію. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
09.05.1920  
Місце створення:
 Ромни  
Ключові слова:
 амністія, Варшава, варшавські блюзоїди, Енкукідзе А, загальне положення, Калінін М., капіталісти, Київ, ляхи, Полум'я революції, польсько-петлюрівська угода, революційний трибунал, Рядянська республіка в Баку, Троцький Л., УНР, червоний фронт 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
1920 — 1920 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21229/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 1339.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар