Beta version 0.1

Газета "Пламя революции" №116 6 мая 1920р.

Зміст документа: 
Пламя революции №116 6 мая 1920р. Розповідається про те, що Червона армія бореться проти гнобителів панів, за панування трудящих селян. Закликають допомогти Червоні Армії яка зможе відвоювати щасливе життя для робітників і селян. Про Петлюру який заведе народ в петлюру і про тов. Леніна. Підсумки губ. З'їзду. Під чоботом польського пана. Революційна війна. Місцеве життя. Хроніка. Фронт праці.Радянська Росія. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
06.05.1920  
Місце створення:
 Ромни  
Ключові слова:
 біднота, гнобителі пани, З'їзд рад, капіталісти, Ленін, Петербург, Петлюра Симон Васильович, Полтава, Полум'я революції, поміщики, пролетарі, Радянська Росія, Ростов, трудящий нарід, фронт праці, Червона Армія 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
1920 — 1920 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21227/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 1339.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар