Beta version 0.1

Газета "Пламя революции" №115 5 мая 1920р.

Зміст документа: 
Пламя революции №115 5 мая 1920р. Йдеться про заклики на боротьбу проти польських панів. Потрібно робити останні зусилля для перемоги революції. В номері також йде мова про Радянську владу на Україні, про «петлюрівську махінацію». Стаття на тему « В дому роботи в вкраїні неволі». Місцеве життя, хроніка, останні вісті тощо. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
05.05.1920  
Місце створення:
 Ромни  
Ключові слова:
 Денікін, епідемія, Колчак, місцеве життя, Москва, Одеса, останні відомості, останні зусилля., Петербург, Петлюра Симон Васильович, повідомлення, Полтава, Полум'я революції, пролетарі, Рим, Ромни, Сібіряк, соціалістична делегація, Танк А, український Радянський Уряд, хроніка 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
1920 — 1920 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21226/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 1339.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар