Beta version 0.1

Газета Сумского Союза Кооперативных обществ "Лучь" № 130 от 20.11.1918 года

Зміст документа: 
У документі подаються новини на території Росії, за кордоном, на території України, новини Сум, новини про Петлюру та Винниченка, стаття про російських полонених, телеграми Українського Телеграфного агентства та оголошення та реклама. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Сумський Союз Кооперативних товарист 
Дата створення:
20.11.1918  
Місце створення:
 Суми  
Ключові слова:
 більшовики, Винниченко В., газета, Дон, замітка, кооператив, Крим, Кубань, культура, "Лучь" (газета), Німеччина, новини, оголошення, Петлюра Симон Васильович, полонений, Польща, праця, "Промінь", реклама, Сибір, Суми, Сумський Союз Кооперативних товарист, телеграма, Українське Телеграфне агентство 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21191/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 12.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар