Beta version 0.1

Газета "Народня справа" №1. 6 січня 1918р

Зміст документа: 
Народна справа. №1. 6 січня 1918р. Йдеться про «Народну справу». Привітання, вірші. Про діяльність Українського правительства. Про демобілізацію. Праведник і грішниця. Установчі Збори. Також про Українську Народну Республіку, Центральну Раду, діяльність Генерального секретаріату. Події поза межами України. По народне самоуправління, сільське господарство. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Друкарня Київської Губерської Народної України. 
Дата створення:
06.01.1918  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 агрономічна організація, військо, Дорошкевич Б. Шишацький, кооперативний тижневик, Лаврінович К., молочарня, наказ, Народна справа, народне самоуправління, Огляд подій, світові переговори, секретарство, селянське життя, трудові спілки, Центральна Рада 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1918 — 1918 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21078/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 1.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар