Beta version 0.1

Анкета репресованих сім'ї Добротвір з 1947-1956 та 1957 роки в Кемеровській області містах Караганда, Чубай-Нура, Сарань, Дубовка Томській області, селищах Захарково, Альмяково

Зміст документа: 
Анкета репресованих сім'ї Добротвір з 1947-1956 та 1957 роки в Кемеровській області містах Караганда, Чубай-Нура, Сарань, Дубовка Томській області, селищах Захарково, Альмяково. 
Автори:
 Білозір Оксана  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Радехівський район Львівської області  
Ключові слова:
 Альмяково, анкета репресованого, арешт, Білозір Оксана, Добротвір Омелян, Добротвір Софія, Дубовка, Захарково, Караганда, Кемеровська область, Львівська область, "Меморіал", Радехів, Радехівський район, репресії, Сарань, СССР, Томська область, Червоноград, Чубай-Нура 
Спосіб відтворення:
  рукопис 
Тип документа:
  особисті документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1902 — 1957 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/20641/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 5.
Розділи:
 7.3.7. Депортації та виселення
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар