Beta version 0.1

Анкета репресованих сім'ї Рянич та Гориня Михайла до 1954, 1956 та 1987 років в місті Джезказган Казахської ССР, місті Норильськ, Мордовській АССР та на Уралі

Зміст документа: 
Анкета репресованих сім'ї Рянич та Гориня Михайла до 1954, 1956 та 1987 років в місті Джезказган Казахської ССР, місті Норильськ, Мордовській АССР та на Уралі. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Старо Самбірський район Львівської області  
Ключові слова:
 анкета репресованого, арешт, Горинь Михайло, Джезказган, Казахська ССР, Львівська область, "Меморіал", Мордовська АССР, Норильськ, репресії, Рянич Богдан, Рянич Ольга, СССР, Старосамбірський район, Урал 
Спосіб відтворення:
  машинопис рукопис 
Тип документа:
  особисті документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1925 — 1987 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/20629/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 5.
Розділи:
 7.3.7. Депортації та виселення
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар