Beta version 0.1

Анкета репресованих сім'ї Грицик з осені 1947 та березня 1950-1960 та 1974 років в селищі Ясна Поляна міста Прокоп'євськ Кемеровської області та містах Воркута та Караганда

Зміст документа: 
Анкета репресованих сім'ї Грицик з осені 1947 та березня 1950-1960 та 1974 років в селищі Ясна Поляна міста Прокоп'євськ Кемеровської області та містах Воркута та Караганда. 
Автори:
 Грицик Богдан  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Нестаничі Радехівський район Львівської області  
Ключові слова:
 анкета репресованого, арешт, Воркута, Грицик Богдан, Грицик Ганна, Грицик Михайло, Грицик Петро, Грицик Стефанія, Караганда, Кемеровська область, Львівська область, "Меморіал", Нестаничі, Прокоп'євськ, Радехівський район, репресії, СССР, Ясна Поляна 
Спосіб відтворення:
  машинопис рукопис 
Тип документа:
  особисті документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1903 — 1974 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/20485/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 4.
Розділи:
 7.3.11. Реабілітація жертв репресій тоталітарних режимів
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар