Beta version 0.1

Анкета репресованої Шайноги (Дибко) Євдокії Іванівни з 10.02.1940-осінь 1946 років в Архангельській, Саратовській областях та Алматинській області Казахської ССР

Зміст документа: 
Анкета репресованої Шайноги (Дибко) Євдокії Іванівни з 10.02.1940-осінь 1946 років в Архангельській, Саратовській областях та Алматинській області Казахської ССР. 
Автори:
 Шайнога Євдокія Іванівна  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Березівка Радехівського району Львівської області  
Ключові слова:
 Алматинська область, анкета репресованого, арешт, Архангельська область, Березівка, Дибко Євдокія Іванівна, Казахська ССР, Лопатин, Львівська область, "Меморіал", Радехівський район, репресії, Саратовська область, СССР, Шайнога Євдокія Іванівна 
Спосіб відтворення:
  машинопис рукопис 
Тип документа:
  особисті документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1924 — осінь 1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/20123/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 25.
Розділи:
 7.3.11. Реабілітація жертв репресій тоталітарних режимів
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар