Beta version 0.1

Анкета репресованих Колесникової (Шевчук) Теклі та Кульпан (Шевчук) Анастасії та Горбая Степана 21.10.1947-01.12.1949 року в місті Прокоп'євськ Кемеровської області

Зміст документа: 
Анкета репресованих Колесникової (Шевчук) Теклі та Кульпан (Шевчук) Анастасії та Горбая Степана 21.10.1947-01.12.1949 року в місті Прокоп'євськ Кемеровської області. 
Автори:
 Колесникова Текля  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Радехівський район Львівської області  
Ключові слова:
 анкета репресованого, арешт, Горбай Степан, Кемеровська область, Колесникова Текля, Кульпан Анастасія, Львівська область, "Меморіал", Прокоп'євськ, Радехів, Радехівський район, репресії, СССР, Шевчук Анастасія, Шевчук Текля 
Спосіб відтворення:
  машинопис рукопис 
Тип документа:
  особисті документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — 01.12.1949 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/18871/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 11.
Розділи:
 7.3.7. Депортації та виселення
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар