Beta version 0.1

Газета. Хадашот. № 2. Від жовтень 1989 року.

Зміст документа: 
Зміст: Листи і документи; Заява; Друзі!; Світло тори; Акт творення; Катастрофа; Анонс; Сіонізм факти і думки; Алія теорія і практика; Список корисних адрес і телефонів; Діалог еврейські організації і Народний Рух України; Доповідь делегата з'їзду НРУ Іосіфа Зисельса; Резолюція Установчого з'їзду НРУ до всіх не українців в Україні; Резолюція Установчого з'їзду НРУ проти антисемітизму; Єврейська сцена; Оголошення; Дорогий читачу; Календар єврейських свят і пам'ятних дат. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
жовтень 1989  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 антисимітизм, Бабин Яр, газета, документи, Ізраїль, листи, НРУ, ОУН, самвидав, СРСР, Україна, Україна, УПА, УПА, Хадашот 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  <...>; Російська; Українська; Англійська; 
Крайні дати:
ХVII ст. — 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/18115/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 40.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар