Beta version 0.1

Издание "Донецкий вестник" № 1 от декабря 1989 года

Зміст документа: 
Видання "Донецький вісник" № 1 від грудня 1989 року. У документі подаються інтерв'ю, стаття про з'їзд "Демократичного руху" в Києві 08-10.09.1989, стаття про "Перебудову", стаття про політичну боротьбу в СССР, замітки із протестом шахтарів Донецька, відкритий лист журналісту Коретному Ю., стаття про профспілки та новини. 
Автори:
 Чубов С., Михайлова Н., Нікітін В., Ратнікова Е.  
Організація-видавник:
"Демократичний рух" 
Дата створення:
грудень 1989  
Місце створення:
 Донецьк  
Ключові слова:
 видання, "Демократичний рух", "Донецький вісник", журналіст, замітка, інтерв'ю, Київ, Коретний Ю., лист, Михайлова Н., Нікітін В., новини, "Перебудова", політика, протест, профспілка, Ратнікова Е., "Самвидав", СССР, СССР, стаття, УРСР, УРСР, Чубов С., шахтар 
Спосіб відтворення:
  циклостиль 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1959 — грудень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/18100/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 36.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар