Протокол допроса Марчак Иосифа Ивановича от 15 июня 1951 года
- Завантажити (6339.22 Кб) завантажень: 67
- Переглянути переглядів: 11
- Зміст документа:
- Протокол допиту Марчак Йосифа Івановича від 15 червня 1951 року. Порубай. У документі йдеться про діяльність Марчака Йосифа ,як англійського розвідника в СССР.
- Автори:
- Порубай
- Організація-видавник:
- УКГБ в Станіславській області
- Дата створення:
- без дати
- Місце створення:
- Станіславська область
- Ключові слова:
- Англія, Дарів, допит, Жешув, Марчак Йосиф Іванович, ОУН, Порубай, протокол, СССР, Станіславська область, УКГБ
- Спосіб відтворення:
- машинопис
- Тип документа:
- документи слідства
- Мова документа:
- Російська;
- Крайні дати:
- 1925 — 15.06.1951
- Примітки:
- URL:
- http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/18018/
- Архіви та колекції:
- ГДА СБУ — Ф. 13. — Спр. 372. — Т. 43.
- Розділи:
- 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ.
Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії.
Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
Дякуємо Вам!
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
Дякуємо Вам!
Додати коментар