Beta version 0.1

Газета. Шофар. № 6. Від 1990 року.

Зміст документа: 
Зміст: Пам'ять про "Бабин Яр", Зірки мерехтять на ідиш; Результат«; Хто зупинить агресора»; Пленум ЕКО України; Сильні долі; Тільки птахи повернулись додому; "Хіба можна залишити дітей самих в газових камерах"; Ерец-Ісраель: вчора і сьогодні; Програма фонду "Бабин Яр"; Говоримо і співаємо на івриті; Ні безпам'ятству!; Джудесмо, спаньол - добре; Хроніка культурного життя; Сходознавство у Львівському університеті; Асоціація ветеранів війни; "Десять тисяч радянських громадян"; "Ми відчуваємо себе як в одній сім'ї"; Місяць Елул; "До щачтя прокласти собі дорогу"; Музикальний відгомін катастрофи; Прошу допомогти в пршуках; На батьківщину Авраама Голтдфадена; Казка про царя Салтана. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Перемишлянська районна друкарня 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 агресор, Бабан Яр, ветерани, газета, іврит, Ізраїль, Іспанія, казка, самвидав, СРСР, Україна, "Шофар" 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
XVI ст. — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17961/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 33.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар