Beta version 0.1

Газета. Шофар. № 2. Від 1990 року.

Зміст документа: 
Зміст: Джерело дружби; Поклик до згоди і братерства; Сесія Львівської обласної Ради народних депутатів; Мужність; Нескорені; Пм'ять Сердця; Ерец Ісраель - вчора і сьогодні; Ізраїль на карті світу; Міста Ізраїля; 57 років потому; І мужній голос пролунав; Велике свято свободи; Незгасний вогонь свічі; Ми і наша Вірменія; Сходознавство у Львівському університеті; Глубокі зв'язки; Як Я обновив свої кросівки; Присвячено С. Михоелсу; Україна і євреї; Відродження Маккабі. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Перемишлянська районна друкарня 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Брроди, Вірменія, газета, дружба, Ерец Ісраель, євреї, Ізраїль, Львів, мужність, самвидав, СРСР, СС, Україна, Шептицький Андрей, "Шофар" 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
1109 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17958/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 33.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар