Beta version 0.1

Газета. Шофар. № 1. Від 1990 року.

Зміст документа: 
Зміст: До наших читачів; Для відродження культур; Звернення делегатів з'їзду єврейських організацій і громад СРСР до Верховної Ради СРСР, Радянському Уряду і ЦК КПРС; Платформа по антисимітизму; Скарби народного духу; Постанова РУХу; В сім'ї вольній, новій; Статут ВААДА; Нове поповнення; Дбаймо про єдність; До неукраїнців, які живуть в СРСР; Нескорені; Соломон Міхоелс корль і рицар радянсько-еврейської культури; Видається в Литві; Неповернутий світ за "межею осілості"; Коли замовчать всі пісні; Велике свято Пурім; Сходознавство у Львівськму університеті; Нескорені; Жити вам миром і ладом; Що робити« 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Перемишлянська районна друкарня 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 антисемітизм, відродження, газета, гетто, культура, Литва, нескорені, Пурім, рух, самвидав, СРСР, "Шофар" 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
1941 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17957/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 33.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар