Beta version 0.1

Газета. Чорноморія. № 5. Від лютого 1990 року.

Зміст документа: 
Зміст: Виборці Миколаєва! Голосуйте за кандидатів демократичного блоку!; РУХ-це краще майбутнє народів України; Шановні громадяни міста Миколєва!; Промова Анатолія Івановича на мітингу ІІ лютого 1990 р.; Ода до пісні; Партапарат проти кандидатів у народні депутати від товариства української мови; Примарні позмції претиндентів; Відкритий лист ТСВ. М. Голушку народному депутату СРСР. Голові комітету державної безпеки УРСР; Звернення кандидата в депутати Верховної Ради УРСР В'ячеславва Чорновола до російського населення України; Знову "Здорові сили"; Ще раз про співпрацю або дещо мітинг ІІ лютого; До громадян України; А віз ще довго буде "там"; Розстріляні пісні; З приводу чуток про антисемітські погроми на Україні; Зарвався; РУХ рветься до влади; Неактуально; Пісні професійного революціонера; Партократичти; Ази політології. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Миколаївська регіональна організація НРУ 
Дата створення:
лютий 1990  
Місце створення:
 Миколаїв  
Ключові слова:
 газета, КПУ, Миколаїв, НРУ, пісні, політологія, рух, самвидав, СРСР, УГС, УРСР, Чорновіл В'ячеслав, "Чорноморія 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1709 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17949/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 33.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар