Beta version 0.1

Газета. Чорноморія. № 3. Від січня 1990 року.

Зміст документа: 
Зміст: Гей, там на горі Січ іде; Не пора; 22 січня - День Соборності України; Звернення Миколаївської Крайової Організації Народного Руху України за Перебудову; Інформативне повідомлення Миколаївської філії УГС; Ази політології; Миколаївці! Земляки!; Що таке "РУХ"; Скинь бруд чужого слова; Наша історія; То кого ж обираємо до ради«; Про Гетьманщину; Мели язик; Полку прибуває; Руку на дружбу; Вітаємо!; "Цей хлопець вам не потрібен"; Бюрократ; Відкритий лист А. А. Реутенкові, завідуючому міським відділом народної освіти. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Миколаївська регіональна організація НРУ 
Дата створення:
січень 1990  
Місце створення:
 Миколаїв  
Ключові слова:
 газета, історія, КПРС, Миколаїв, НРУ, політологія, рух, самвидав, СРСР, УГС, Україна, УРСР, "Чорноморія 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1654 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17947/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 33.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар