Beta version 0.1

Журнал. Церква й Життя. Ч. 2. Від 1990 року.

Зміст документа: 
Зміст: І знову шириться рідною землею; Л. Лохвиця; Хто він«; Кіндзерявий-Пастухів. Син Божий; Пам'яті СВУ; Втручання Московської Патріархії у справі УАПЦ; Комунікат; Скарга нищих до Бога; В. Ярома. Московському Патріаршому Екзархатові на Україні; А. Жуковський. Ідея церковної єдності у творчості Петра Могили; Д. Бурко. Руїни... Руїни; С. Самоненко. Прославляйте своє власне - не чуже!; До постаті Валерія Марченка. 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Видання Української Автокефальної Православної Церкви., невідомо 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 без місця, Дніпропетровськ  
Ключові слова:
 влада, газета, диктатура, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, журнал, комунікат, мітинг, Могила Петро, самвидав, СВУ, соціалізм, СРСР, США, УАПЦ, Україна, "Форум", церква, "Церква й життя" 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
XVI ст. — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17902/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 32.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса, 8.2.3. Преса УАПЦ
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар