Beta version 0.1

Газета. Українське юнацтво. Випуск 4. Від 1990 року.

Зміст документа: 
Зміст: До незалежності!; Гей, там десь далеко на Волині зродилася УПА!; Перший крок; Січень рік 18-й; На шляху до істини; Артикули; Пам'ятай, юначе!; Лемківщина (екскурс в минуле). 
Автори:
 без автора, Дячишин Юрко   
Організація-видавник:
Орган Київської Корайової організації УСС, Часопис молодіжних організацій м. Стрия. 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Стрий, без місця  
Ключові слова:
 Австралія, арешт, Волинь, газета, Декларація, Дячишин Юрко, КДБ, КПРС, Лемківщина, ООН, ОУН, самвидав, СРСР, страйк, Стрий, студенти, УГС, Україна, Українське студентство, Українське юнацтво, УПА, УРСР, УСС 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1918 — 1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17873/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 30.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар