Beta version 0.1

Газета. Трибуна. Інформаційний вісник. № 4. Від 14 серпня 1989 року.

Зміст документа: 
Зміст: Михайло Грушевський спомини; Якими ми бачимо вибори на Україні; Відкритий лист народних депутатів СРСР від України до депутатів Верховної Ради УРСР; Наш календар; Василь Стус; Закон про мову (проект); Примара розкладу російської імперії; Досліджуємо зв'язки України з Латвією; Я Гайвас; "Draudziba" запрошує; Наслідки пакту; "Право народів на самовизначення". 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Український молодіжний клуб 
Дата створення:
14.08.1989  
Місце створення:
 Рига  
Ключові слова:
 газета, Грушевський Михйало, Латвія, Литва, мова, НРУ, ООН, Рига, Російська імперія, самвидав, СРСР, "Трибуна", Україна, УСС, ЦК КПУ 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1796 — 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17862/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 30.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар