Beta version 0.1

Газета. Трибуна. Інформаційний бюлетень. № 3. від 1989 року.

Зміст документа: 
Зміст: Як ми починали; Мітинги, акції протесту!!!; Знайомтесь студентське братство; Гора ключ; Справи ректорські; Звернення до народу; На ваш розсуд; (Проект) закон; За рідну мову; За демократичні вибори; Наш календар на серпень; Хроніка подій; Меморіал (Тернопіль); За релігію; Музей гуманузму пропонує; Вбивцям кари! 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Український молодіжний клуб 
Дата створення:
1989  
Місце створення:
 без місця, Рига  
Ключові слова:
 Волинь, газета, Галичина, ЗУНР, Литва, мова, Молотов, НРУ, пакт, резолюція, релігія, Рига, Ріббентроп, самвидав, СРСР, "Трибуна", УГА, УГС, УНР 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1914 — 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17861/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 30.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар