Beta version 0.1

Газета. Тернове Поле. № 7 (11). Від квітня 1990 року.

Зміст документа: 
Зміст: Рішення обласної Ради народних депутатів ХХІ скликання; Телеграми президентові СРСР Горбачову М. С. Верховній Раді СРСР; Декрет про владу; Постанова; Резолюція; На сесії міської Ради наодних депутатів; Карпатська Україна події 1938-1939 рр. на Закарпатті і спроби їх сучасної оцінки; Гетьман Іван Мазепа; Доля терном поросла; Народе мій, до тебе я ще верну; Відкритий лист; Сесія Великої Ради РУХу в Хусті; Повернення до віри батьків проце невідворотний. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Тернопільська обласна організація Народного Руху України за перебудову. 
Дата створення:
квітень 1990  
Місце створення:
 Тернопіль  
Ключові слова:
 віра, газета, декрет, Карпатська Україна, Мазепа Іван, НРУ, постанова, резолюція, самвидав, СРСР, "Тернове Поле", Тернопіль, Україна, Хуст 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
02.05.1512 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17851/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 30.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар