Beta version 0.1

Газета. Тернове Поле. № 4. Від грудня 1989 року.

Зміст документа: 
Зміст: Матеріали крайового віча; Доповідь голови Тернопільської крайової організації Народного РУХу України за Перебудову; Шановне товариство!; "Травичка з радіацією…; Засновано товариство; Крайова Рада; Шановна громадо!; Маніфест блоку Незалежних демократичних організацій Тернопільщиини; Зверненн Тернопільського обласного відділення Фонду Народної медицини до населення області; Свідчення очевидців; Злочини НКВС; "Червона Рута"; Етап. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Тернопільська обласна організація Народного Руху України за перебудову. 
Дата створення:
грудень 1989  
Місце створення:
 Тернопіль  
Ключові слова:
 газета, Горбачов Михайло, етап, КПРС, НКВС, НРУ, рух, самвидав, СРСР, "Тернове Поле", Тернопіль, УРСР 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1885 — січень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17844/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 30.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар