Beta version 0.1

Газета. Тернистий шлях. № 2. Від березня 1990 року.

Зміст документа: 
Зміст: Початок зроблено; Народний будинок - народу; Рішення; Українська Гельсінська Спілка і Рух: стратегічні цілі і тактика взаємодіє; Звернення; Про славу, волю і момент; "Ми з народом до кінця…"; Усвідомлення єдності; Хроніка подій; Про УПА і про себе. 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Звенигородська районна організація Руху, невідомо 
Дата створення:
березень 1990  
Місце створення:
 Звенигородка, Великі Бірки  
Ключові слова:
 Великі Бірки, газета, ГУЛАГ, єдність, ЗУНР, КДБ, Київ, НКВС, НРУ, події, РСФСР, Русь, самвидав, СРСР, "Тарасове поле", "Тернистий шлях", УГА, УГКЦ, УГС, УНР, УПА, УРП, УРСР, УСДП, УСС 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1772 — 04.03.1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17830/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 29.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар