Beta version 0.1

Газета. Тарасове поле. Число 3. Від грудня 1990 року.

Зміст документа: 
Зміст: Ватутінські "гостини"; До чого ви докотилися«; З виступів на 2 зборах Руху; Багатопартійність; За чиї мозолі»; Українські гроші; Запитання читачів; Ніззя!; З рабських приказок; …і пісеньок; Українська дійсність; І сміх і гріх. 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Звенигородська районна організація Руху, невідомо 
Дата створення:
грудень 1990  
Місце створення:
 без місця, Звенигородка  
Ключові слова:
 альманах, Вербицький Михайло, газета, ГУЛАГ, Київ, РСФСР, самвидав, СРСР, "Тарасова Україна", "Тарасове поле", Україна, УНР, УПА, УРП, УРСР, УСДП, Чубинський Павло 
Спосіб відтворення:
  друк машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
XVIII ст. — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17828/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 29.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар