Beta version 0.1

Газета. Тарасове поле. Число 2. Від листопада 1990 року.

Зміст документа: 
Зміст: Другі Всеукраїнські збори руху; Тарас Шевченко; Зелений сполох; Це було так…; … і так; "Правовірні"; Не забудемо; Наші святині; Огляньмося; Лист до вчительки; Поети з Товариства Української мови ім. Т. Шевченка; Загадки для дорослих. 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Звенигородська районна організація Руху, Українська Республіканська партія 
Дата створення:
листопад 1990  
Місце створення:
 без місця, Звенигородка  
Ключові слова:
 газета, ГУЛАГ, демократія, інтелігент, Київська Русь, КПРС, МДБ, НКВС, ОУН, Росія, самвидав, "Сіверщина", СРСР, США, "Тарасове поле", УАПЦ, Україна, УПА, УРСР, Шевченко Тарас 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1948 — 1947 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17827/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 29.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар