Beta version 0.1

Газета. Схід. № 1. Від 1990 року.

Зміст документа: 
Зміст: Звернення до всіх студентів світу; Що таке РУХ«; Голові Верховної Ради Литви В. Ляндсбергісові; Розлучення по-совітськи; Президенту СРСР М. Горбачову; Ні, ми не такі люди!; Кубанський вибух; "Весь Донбасс русский" або ще одна помилка Михайла Горбачова; Інтернаціоналісти з Мартенівського; На бастіон перебудови; Червоне - то любов; Аборигени Донецьких степів; По Соловках, Сибірах, Магаданах; Володимир Сюсюра; Мазепа; Сад; Залізниця; Андропов і Папа; Як вони не слідкують; Обережно: Грушевський; Донеччина Сміється; Президентіяда. Сон перед виборами; Увага. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Первинний осередок Донецького крайового РУХу і соціально-економічної фірми "Екологія людини" 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Донецьк  
Ключові слова:
 Андропов Юрій, газета, Горбачов Михайло, Грушевський Михайло, Донецьк, Донеччина, КДБ, Мазепа Іван, НРУ, Папа, рух, самвидав, СРСР, "Схід", Сюсюра Володимир 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
V тис. до н. е. — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17825/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 29.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар