Beta version 0.1

Альманах Українознавства "Спадщина", №1, 1989р.

Зміст документа: 
Зміст: 1.Слово до читачів. 2. Положення про українознавчий клуб "Спадщина" Київського будинку вчених АН УРСР. 3. Правління клубу "Спадщина". 4.Лист до комісії Верховної Ради СРСР у питаннях підготовки змін і доповнень Конституції(основного закону) СРСР. 5.Про науковий розділ часопису. 6. Загарбання чи визволення. 7.Перша буржуазна революція на Україні. 8.Остання олімпіада. 9.До проблем функціонування національних мов у науці. 10. Рідна мова Академії наук України. 11. Шапка Мономаха. 12.Костьол у Києві. 13."Як хвиля моря на похилу рінь". 14. "Час, люди добрі, час розкрити очі". 15. Троїцький монастир у Межиріччі. 16.Василь Стус. Пам'яті поета. 17. Могила В.Івасюка. 18. М.О.Максимович і проблемні коректури. 19. Заміть рецензії і заяв. 20. Модель чорнобильського вулкану. 21. Нові відомості про траву євшан. 22.Експедиція "Дністер-88". 23. Вечір М.С.Грушевського. 24. Знову про неформальні об'єднання. 25. Як козаки у футбол грали. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
видавництво "Спадщина" 
Дата створення:
1989  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Академія Наук, Будинок вчених, Грушевський, Івасюк, Межиріччя, мова, Мономах, Олімпіада, революція, Спадщина, Стус, Чорнобиль, Чорнобиль 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1240 — 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17805/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 28.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар