Beta version 0.1

Газета "Соборність" Ч. 2 від серпня 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються стаття про Акт віднослення незалежності України 30.06.1941, звернення УРП до робітників, партій та росіян УРСР, стаття про демонтування пам'ятника Леніну в Червонограді, стаття, про органи безпеки СССР, політичну ситуацію в СССР, вірші тощо. 
Автори:
 Цвєтков В'ячеслав  
Організація-видавник:
УРП 
Дата створення:
серпень 1990  
Місце створення:
 Борислав  
Ключові слова:
 Борислав, видання, звернення, КГБ, КГБ СССР, Ленін Володимир, Львів, Львів, НКВД, НКВД, НКВД СССР, НРУ, ОУН, робітник, "Самвидав", "Соборність", "Соборнічть", Цвєтков В'ячеслав, Червоноград 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — серпень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17798/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 28.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар