Beta version 0.1

Газета "Слово" № 2 від жовтень 1989 року

Зміст документа: 
У документі подаються статті щодо мовного питання в Галичині та Донбасі, подається повідомлення міністра внутрішніх справ Російської імперії щодо мовного питання станом на 1863 та подається карта із зазначенням росповсюдженості східнослов'янських мов у Європі. 
Автори:
 Павличко Д., Довгич В., Радчук В.  
Організація-видавник:
Товариство української мови імені Тараса Шевченка 
Дата створення:
жовтень 1989  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 газета, Галичина, Довгич В., Донбас, Європа, Київ, мова, Павличко Д., повідомлення, Радчук В., Російська імперія, "Самвидав", "Слово", СССР, СССР, Товариство української мови імені Тараса Шевченка, УРСР, УРСР 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
1863 — жовтень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17796/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 27.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар