Beta version 0.1

Газета. Сіверщина. № 1. Від 1990 року.

Зміст документа: 
Зміст: За що бореться УРП; Десять заповідей Сатани (З промови наркома Троцького перед комісарами, які відправлялися на Україну); То що ж ви хочете тепер…«; А Ленін вчив ділитися; Наступний крок комуністів - девальвація; Організація Українських Націоналістів; Зустріч з депутатом; Відрижки сталінізму; Ой ладушки; Не стало парторганізації; "Развод" в Свердловском руководстве; Організація осередків НРУ; Сіверщина. 
Автори:
 Гречило Андрій, без автора   
Організація-видавник:
"Поступ", Українська Республіканська партія 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бандера Степан, видання, газета, герб, гімн, Гречило Андрій, додаток, КПРС, Німеччина, ОУН, "Поступ", прапор, "Самвидав", самвидав, "Сіверщина", "Скарбниця", СРСР, сталінізм, Стецько Ярослав, США, УВО, УНК, УПА, УРП, УРСР, ФРН 
Спосіб відтворення:
  друк машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17779/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 26.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар