Beta version 0.1

Видання "Свобода" Ч. 4 від квітня 1990 року

Зміст документа: 
У документі подається стаття про від'єднання від СРСР Литви, передвиборча заява до громадян України, стаття Ю. Бадзя із критикою устрою СРСР, стаття про обставини суду над Ю. Бадзьом, про політичний устрій Куби, стаття про об'єднання Німеччини, про можливі зміни Конституції СРСР, стаття про репресії щодо членів редакції "Свободи", стаття про УАПЦ. 
Автори:
 Чемерис В., Колошинський В., Щубленко Ю., без автора   
Організація-видавник:
Українська студентська спілка, Українське інформаційне агенство "Шлях" 
Дата створення:
квітень 1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Бадхьо Ю., видання, звернення, Київ, Колошинський В., конституція СРСР, Куба, Литва, Німеччина, репресії, "Самвидав", "Свобода", СРСР, СССР, стаття, стипендія, студент, УАПЦ, Українська Студентська Спілка, Центральна Рада, Чемерис В., "Шлях", Щубленко Ю. 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1979 — квітень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17773/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 26.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар