Beta version 0.1

Видання "Свобода" Ч. 3 від лютого 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються замітки про суть діяльності КГБ, розкол в УГС та заявата статті українського Руху, стаття про поширення комуністичних ідей у світі, стаття про підсумки воз'єднання України із Росією після Переяславської ради, стаття Грушевського М. "В вогні і бурі" та Козацький марш. 
Автори:
 без автора, Чемерис В., Колошинський В., Щубленко Ю.   
Організація-видавник:
Кам'янець Подільська філія УРП, Українське інформаційне агенство "Шлях" 
Дата створення:
лютий 1990  
Місце створення:
 Кам'янець Подільський, Київ  
Ключові слова:
 видання, вірш, газета, Грушевський М., Зеленчук Михайло, Кам'янець Подільський, КГБ, КГБ СССР, Кім Ір Сен, КНДР, Колошинський В., комунізм Київ, КПРС, Лук'яненко Левко, марш, Переяславська рада, рух, "Самвидав", "Самостійна Україна", "Свобода", спогади, Сталін Йосип, УГС, Українська Студентська Спілка, УПА, УРП, УРСР, Хмельницький Богдан, Чемерис В., "Шлях", Щубленко Ю. 
Спосіб відтворення:
  машинопис друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1648 — лютий 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17772/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 26.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар