Beta version 0.1

Видання Львівської соціал-демократичної організації "Реформа", №2, жовтень 1989р.

Зміст документа: 
Зміст: 1. Погляд на партійну "перебудову" в ЦК КПРС та ЦК КПУ. 2. НРУ: проблеми сьогодення. 3. СДА: вісті з Москви, документ з Києва, лист з Костомуки. 4.Неіронічне продовження іронічних заміток. 5.Екстремізм і його джерела. 6. Відношення влади до прихильників УКЦ. 7. О.Румянцев "Авторитарна модернізація та соціал-демократична альтернатива"(продовження). 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Львівська соціал-демократична організація 
Дата створення:
жовтень 1989  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 вибори, ВО "Мікроприлад", екстремізм, Київ, Львів, Львів, модернізація, Москва, Народний рух України, Народний Рух України, перебудова, преса, "Реформа", Румянцев, соціал-демократична партія, ЦК КПРС, ЦК КПУ 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1989 — 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17732/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 25.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар