Beta version 0.1

Видання Львівської соціал-демократичної організації "Реформа", №1, вересень 1989р.

Зміст документа: 
Зміст: 1.Перші сто років. 2. Декларація Львівської соціал-демократичної організації. 3. Про першу Соціал-демократичну школу та створення Соціал-демократичної асоціації. 4. Омана. 5. Як у басні Крилова. 6. До майбутніх виборів. 7. СДА: хроніка подій. 8. О.Румянцев. Про авторитарну модернізацію та соціал-демократичну альтернативу. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Львівська соціал-демократична організація 
Дата створення:
вересень 1989  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 вибори, Визвольний похід, Київ, Львів, Львів, преса, Прибалтика, "Реформа", Румянцев, СДА, соціал-демократична партія, Таллінн, терор, Червона Армія, Червона Армія 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1941 — березень 1989 
Примітки:
відсутні сторінки з 16 по 23 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17731/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 25.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар