Beta version 0.1

Видання рівненського обласного Товариства української мови ім. Т.Г.Шевченка "Просвіта", №1, грудень 1989р.

Зміст документа: 
Копія статті Василя Лобка "Вороги української мови - люті вороги українського народу". У статті йдеться про історію утисків української мови та про тогочасну ситуацію із українською мовою у УССР. 
Автори:
 без автора, Василь Лобко   
Організація-видавник:
Рівненське Товариство української мови ім. Т.Г.Шевченка, Товариство Лева 
Дата створення:
грудень 1989  
Місце створення:
 Львів, без місця  
Ключові слова:
 вибори, Гончар, Ленін, Лобко, Львів, мова, Мушкетик, народний рух, національне відродження, ОУН, Павличко, Польща, "Поступ", преса, "Просвіта", Рівне, Росія, Сталін, Товариство Лева, Товариство української мови ім. Т.Г.Шевченка, УПА, шовінізм, Шпорлюк Роман 
Спосіб відтворення:
  машинопис друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
20ст — грудень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17704/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 23.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар