Beta version 0.1

Інформаційний вісник громади українців Литви "Пролісок" №7, серпень 1989р.

Зміст документа: 
Зміст: 1.Любіть Україну. 2.Нам пишуть. 3.Новини з України. 4.Українці Каунаса. 5.Звернення до українців, що проживають у Вільнюсі та Литві. 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Громада українців Литви, Товариство Лева 
Дата створення:
серпень 1989  
Місце створення:
 Львів, Вільнюс  
Ключові слова:
 Берестечко, Вільнюс, Дністер-Лев, Друга світова війна, еміграція, Івано-Франківськ, Каунас, козацькі могили, Литва, Львів, народний рух, НКВС, НРУ, "Поступ", преса, "Пролісок", Рівне, Січові Стрільці, Сосюра, Тернопіль, Товариство Лева, Шевченко 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1918 — серпень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17701/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 23.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса, 9.14. Преса об’єднань на еміграції
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар