Beta version 0.1

Інформаційний вісник громади українців Литви "Пролісок" №5, червень 1989р.

Зміст документа: 
Зміст: 1.Батьківщина. 2. Вісті з конференції. 3.З резолюції конференції. 4.Травнева зустріч. 5.Українська національна символіка. Гімн. 6.Ще не вмерла Україна. 7. Шевченківський концерт в Мажейкяй. 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Громада українців Литви, Товариство Лева 
Дата створення:
червень 1989  
Місце створення:
 Львів, Вільнюс  
Ключові слова:
 Верховна Рада, Вільнюс, віче, гімн, еміграція, конференція, Литва, Львів, Мажейкяй, мітинг, "Поступ", преса, "Пролісок", Святогірськ, Студентське братство, Товариство Лева, Чубинський, Шевченко 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1815 — червень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17699/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 23.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса, 9.14. Преса об’єднань на еміграції
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар