Beta version 0.1

Інформаційний вісник громади українців Литви "Пролісок" №4, червень 1989р.

Зміст документа: 
Зміст: 1.Розвивайся,лозо,борзо… 2. Із звернення до українців Прибалтики. 3.Українська національна символіка. Прапор. 4.Нас чекають у Вільнюсі. 5.Звернення до українців. 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Громада українців Литви, Товариство Лева 
Дата створення:
червень 1989  
Місце створення:
 Львів, Вільнюс  
Ключові слова:
 вибори, Вільнюс, Галичина, еміграція, Естонія, звернення, Кавказ, Карабах, Латвія, Литва, Львів, народний рух, нацисти, НКВД, НРУ, ОУН, "Поступ", прапор, преса, Прибалтика, "Пролісок", Сверстюк, Товариство Лева, УНР, УПА, фестиваль, хрещення, церква, "Червона рута", Чернівці 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
14ст. — червень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17698/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 23.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса, 9.14. Преса об’єднань на еміграції
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар