Beta version 0.1

Газета Подільської крайової організації Народного Руху України. №3(4), березень 1990р.

Зміст документа: 
Зміст: 1. Звернення партійної організації Хмельницького заводу "Електронмаш". 2. Правда лише одна. 3.Бюрократичні ігри. Тур другий. 4. Два листа на одну тему. 5. На що витратити гроші« 6.Чому ми виходимо на площу. 7. Автора на сцену. 8. Між добрими людьми. 9.Часопис. 10. Оголошення. 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Подільська крайова організація Народного Руху України, Товариство Лева 
Дата створення:
березень 1990  
Місце створення:
 Львів, Хмельницький  
Ключові слова:
 Верховна Рада, вибори, гаївки, Дикусаров, Електронмаш, "Зелений світ", КПУ, Львів, народний рух, НРУ, Поділля, "Поступ", прапор, преса, "Пробудження", Товариство Лева, Хмельницький, Чорнобиль 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1930 — березень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17693/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 23.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар