Beta version 0.1

Газета Подільської крайової організації Народного Руху України. №1(2), січень 1990р.

Зміст документа: 
Зміст: 1. Вибори 1990. 2. Плакали ваші гроші. 3.Бюрократичні витівки. Шлях у безодню. 4.Звернення до вищих ешалонів партапарату Хмельниччини. 5. Політичний автопортрет без орденів та медалей. 6.Геноцид на Поділлі. 7.Передвиборча платформа Хмельницької крайової організації Народного Руху України за перебудову. 8. Повернути статус Кам'янцю-Подільському. 9. Хроніка. 10.Україна в цифрах. 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Подільська крайова організація Народного Руху України, Товариство Лева 
Дата створення:
січень 1990  
Місце створення:
 Львів, Хмельницький  
Ключові слова:
 АБН, Бандера, вибори, геноцид, голодомор, Деркач, Дикусаров, Кам'янець-Подільський, Львів, мітинг, народний рух, НРУ, плюралізм, Поділля, "Поступ", преса, "Пробудження", революція на граніті, СНУМ, Стецько, Товариство Лева, Франко Іван, Хмельницький, Хмельниччина 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1929 — січень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17692/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 23.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар