Beta version 0.1

Вісник Івано-Франківської міської організації НРУ"Поклик", №3, 1990р.

Зміст документа: 
Зміст: 1.Збори уповноважених осередків Руху за 14.03.1990; 2.До крайової ради НРУ; 3.Організація і структура НРУ. Як створити осередок. Як організуватися територіально; 4.Жити краще хочемо, можемо, будемо; 5.Для маленьких українців; 6. У вінок Кобзареві; 7.Оргвідділ повідомляє; 8. Що прояснили справжні вибори; 9.Станьмо народом шанованим. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Івано-Франківська міська організація НРУ 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Івано-Франківськ  
Ключові слова:
 Верховна Рада, вибори, Івано-Франківськ, КПУ, Литва, народний рух, НРУ, партія, Петро Арсенич, Поклик, преса, ЦК КПРС, Шевченко 
Спосіб відтворення:
  друк машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1900 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17644/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 21.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар