Beta version 0.1

Оглядач №1. Видання народного РУХу України.

Зміст документа: 
Зміст газети: Пульс РУХу; Політичний абзац; Борець у в'язниці; Христос Воскрес!; Звернення до робітників і шахтарів західноукраїнського регіону; Що засвіджчив референдум«. 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Демократичний блок Кам'янсько-Бузького району., Народний рух України 
Дата створення:
Квітень 1991  
Місце створення:
 Тернопіль, Кам'янка-Бузька  
Ключові слова:
 Верховна Рада, Грузія, демократія, Драч, Європа, календар, Кам'янсько-Бузького район, компартія, КПРС, меморіал, Ніксон, Новий час, НРУ, Оглядач, референдум, рівність, самвидав, справедливість, страйк, Стус, Тарнавський, Христос Воскрес!, шахтарі 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  <...>; 
Крайні дати:
Квітень 1991 — Квітень 1991 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17575/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 20.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар